SAP
SAP Labs Tech Talks
SAP Labs Tech Talks
Pridajte sa k nám na SAP Labs Tech Talks

Tím SAP Labs Czech Republic pre vás pripravil sériu webinárov z rôznych oblastí aktuálneho vývoja aplikácií SAP. Získajte znalosti, ktoré vám môžu pomôcť váš systém zdokonaliť a využívať naplno. Nebudú chýbať praktické ukážky a best practices.

 

Tohtoročné webináre SAP Labs Tech Talks budú zamerané na tieto témy:

SAP Sustainability Control Tower | 28. 3. 2023 | 10:00–11:00


Položili ste si niekedy otázku, ako najlepšie využiť dáta vo vašom ERP systéme pre oblasť udržateľnosti? My áno. A našou odpoveďou je produkt SAP Sustainability Control Tower. Ten našim zákazníkom poskytuje platformu a nástroje na priebežné sledovanie ich výkonu v oblasti udržateľnosti a plnenia stanovených cieľov.

 

Cieľom webinára bolo predstaviť vám produkt SAP Sustainability Control Tower v ucelenej forme. Dozvedeli ste sa, ako využiť dáta z vašich ERP systémov na stanovenie dlhodobých cieľov v oblasti udržateľnosti. A ako ich využiť na sledovanie vývoja a trendov, ktoré následne využijete pre kvalifikované rozhodovanie. V praktickej ukážke práce s produktom sme sa zamerali na definovanie dlhodobých cieľov, správu dát a integráciu ERP systémov.

 

Komu bol webinár určený: odborníkom na oblasť udržateľnosti; SAP konzultanti; ktokoľvek, kto sa zaujíma o technológie SAP.

 

Martin Matuška, Senior Product Owner; Adam Vyskočil, Senior Product Owner

Možnosti rozšírenia platobných formátov v SAP S/4HANA Cloud | 30. 3. 2023 | 10:00–11:00


Napriek tomu, že sa globálna organizácia snaží zavádzať určité štandardy pre elektronické platobné formáty, implementačná realita je úplne iná. V praxi sa konfigurácii platobných formátov špecifických pre banky alebo váš biznis nemožno vyhnúť. Na webinári sme sa zamerali práve na možnosti prispôsobenia platobných formátov požiadavkám bánk a iných finančných inštitúcií. Ukázali sme vám možnosti konfigurácie pomocou aplikácie Map Format Data, ako aj možnosti rozšírenia pomocou objektov key-user a developer extensibility.

 

Súčasťou webinára bola demo ukážka, v ktorej sme vás previedli od konfigurácií mapovania, cez možnosti rozšírenia až po vytvorenie platobného formátu. Webinár ocenili všetci používatelia z Česka a Slovenska, ktorí potrebujú lokalizovať platobný proces na základe požiadaviek banky či inej finančnej inštitúcie.

 

Komu bol webinár určený: odborníkom na podnikové financie; konfiguračný experti; SAP konzultanti; ABAP programátori; ktokoľvek, kto sa zaujíma o technológie SAP


Richard Kuba, Product Owner; Michal Pandoščák, Development Expert

Prezentujúci

Počas SAP Labs Tech Talks získate jedinečný vhľad do našich produktov a technológií. Prezentujúci sú skúsení experti vo svojej oblasti.

Martin Matuška
Senior Product Owner
SAP
Adam Vyskočil
Senior Product Owner
SAP
Richard Kuba
Product Owner
SAP
Michal Pandoščák
Development Expert
SAP

Kontakt SAP Labs Tech Talks

V prípade otázok, neváhajte kontaktovať:


Ivana Stredanská
registrace.cz@sap.com

video popup close button
Contact Form
Close Hospitality Popup