Intelligent Finance webinar series
Intelligent Finance
Серія вебінарів для підвищення стійкості вашого бізнесу

 

22 квітня – 16 червня 2021

Вебінари серії
Return to top
Чому варто відвідати?
 
Тиск на фінансових керівників більший, ніж будь-коли раніше, оскільки компанії стикаються з безпрецедентними умовами ведення бізнесу. Водночас можливостей для трансформації є надзвичайно багато завдяки прогресивним та інноваційним рішенням.Ви можете мінімізувати вплив економічних потрясінь та водночас зберегти безперервність бізнесу. ERP-система SAP допоможе компаніям вийти з кризи з надзвичайною стійкістю.
Серія вебінарів про Intelligent Finance ознайомить вас з основною інформацією про те, як платформа SAP S/4HANA надає фінансовим керівникам можливості досягати вимірюваної й високоефективної цінності бізнесу, стимулювати інновації та вести бізнес у режимі реального часу.
Ця серія заходів об’єднає регіональних експертів, провідних партнерів і клієнтів SAP. Ми поділимося найкращими практиками та стратегіями, щоб допомогти вам розкрити нову цінність бізнесу разом з нашою інтелектуальною ERP і стати ще сильнішим у цей нестабільний час.
Ми також обговоримо пропозицію RISE with SAP, яка об’єднує рішення та послуги, необхідні для справжньої трансформації бізнесу – в одному пакеті – незалежно від того, на якому етапі ваш бізнес або в якому напрямку ви рухаєтеся. Саме SAP та екосистема партнерів допоможуть скласти графік змін на ваших умовах та в потрібний вам час.
Кому варто
відвідати?
 
CFO, представникам департаменту контролінгу, бухгалтерського обліку, планування, управління ризиками й фінансового менеджменту, ІТ-департаменту, керівникам практик SAP.
Для яких
країн?
 
Контент і програма розроблені спеціально для країн Центральної та Східної Європи: України, Румунії, Болгарії, Сербії, Хорватії та Словенії.
Чи буде
переклад?
 
Так, буде надано переклад українською. Основна мова заходу – англійська. 
Спікери
Мірза Мушич
ІТ-директор
Bosnalijek

 

Більше 10 років досвіду роботи з рішеннями SAP. Як керівник підрозділу з розвитку ІТ в Bosnalijek, відповідальний за бездоганну роботу всіх ІТ-систем, їхнє обслуговування та вдосконалення. Крім того, спеціалізується на модулях SAM MM та WM, а також на розробці рішень SAP ATTP та ABAP. Протягом останніх кількох років керував кількома проектами впровадження в компанії, такими як: SAP ATTP, впровадження SAP BPC, перехід на SAP S/4HANA.

Михайло Куценко
Head of Sales and Marketing
AGELESS

 

Михайло має більш ніж 20 років у ERP-бізнесі на проектах Microsoft та SAP зі сторони вендорів та компаній-партнерів. Раніше 7 років працював в SAP Ukraine, займаючи посади Channel Development Manager, Partner Business Manager в 7 країнах СНД, Channel Sales Manager, відповідальний за бізнес SAP Business One. 

Александру Маріка
Менеджер з контролінгу
HEIDI Chocolat

 

Александру - менеджер з контролінгу HEIDI Chocolat, виробника шоколаду преміум класу, представленому майже в 50 країнах на всіх континентах.

Александру має 12-річний досвід у сфері фінансів, працював у FMCG, виробництві та роздрібній торгівлі. Після повернення з Франції Александру керував департаментами бухобліку та контролінгу у Decathlon, а з 2014 року керує контролінгом в HEIDI Chocolat, де він також відповідав за впровадження модулю контролінгу SAP S/4HANA.

Єлизавета Тунчева
Head of ERP
SumUp

 

Єлизавета розпочала свою кар'єру в бухгалтерському обліку та фінансах. Через кілька років вона почала працювати з рішеннями SAP і стала консультантом SAP з рішень для управління фінансами. Ставши членом АССА, вона успішно поєднує свої фінансові знання та технічні навички для впровадження рішень SAP вже протягом 20 років. Вона займали різні посади в Siemens та Atos, але 3 роки тому Єлизавета приєдналася до SumUp як керівниця ERP, маючи шанс розробляти впроваджувати технології SAP. Вона очолює глобальну команду, відповідальну за впровадження, обслуговування, підтримку ERP-системи та її інтеграцію з іншими системами.

Іван Груйович
Head of Customer Advisory
SAP Південно-Східна Європа

 

Іван Ґруйович є професіоналом з продажів та управління проєктами, має 16-річний досвід роботи в ІТ, зокрема в галузі програмного забезпечення для бізнесу. Зараз він працює керівником відділу консультування клієнтів у Східній Європі, де очолює команду, що складається з близько 15 бізнес-архітекторів та галузевих експертів. 

Люмініта Скарлат
Архітектор бізнес-рішень
SAP Південно-Східна Європа

 

Лумініта підтримує SAP Румунія як бізнес-архітектор, сертифікований TOGAF® 9. Вона працює як з наявними, так і з потенційними клієнтами SAP, щоб вивести діалог на вищий рівень з метою трансформації їхньої бізнес-стратегії у вимірювані результати, використовуючи інтелектуальні рішення SAP. У неї більш ніж 20-річний досвід роботи, 10 з яких — в управлінні реалізацією проєктів SAP.

Віолета Крісташ
Менеджер з локалізації продуктів
SAP SEE Globalization Services

 

Віолета — менеджер з питань локалізації в Румунії (фінансова/логістична частина). Разом із SAP вона вже 21 рік, під час яких накопичувала досвід, займаючи різні посади: фінансового консультанта SAP, консультанта з локалізації, менеджера з питань локалізації.

Марко Ченчич
Архітектор бізнес-рішень
SAP Південно-Східна Європа

 

Марко працює з рішеннями SAP більше 20 років і зосереджений на сферах аналітики, фінансів та контролінгу. Наразі Марко є сертифікованим бізнес-архітектором SAP, який підтримує компанії в процесі діджиталізації їхніх фінансових та інших процесів. Протягом своєї кар'єри Марко займав різні посади: від впровадження рішень SAP на проєктах у великих підприємствах та невеликих підприємств до управління проєктами й консультативних ролей, пов'язаних з дорожніми картамии IT.

Оґнєн Ґлаваш
Архітектор бізнес-рішень
SAP Південно-Східна Європа

 

Оґнєн здобув глибокі знання ERP-систем і володіє галузевою експертизою, спеціалізуючись на галузі споживчих товарів. На своїй теперішній посаді Оґнєн відіграє важливу роль у підтримці компаній під час їхньої трансформації на інтелектуальні підприємства.

Діана Тодорова
Demand Manager
SAP Південно-Східна Європа
Мачей Квашиборскі
SAP S/4HANA Customer Solution Advisor
SAP Middle and Eastern Europe

 

Мачей – фінансовий експерт, який консультує клієнтів SAP з фінансової архітекртури та бізнес-рішень. Він має справу з широким спектром тем, починаючи з фінансової звітності і закінчуючи фінансовим менеджментом. Мачей може також долучитися до обговорення переходу на SAP S/4HANA та надати клієнтам необхідну підтримку.

Подивіться запис

RISE with SAP. Переваги для вашої організації

Офіційний сайт
Позбавтеся складності за допомогою однієї пропозиції, одного контракту з однією компанією, відповідальною за SLA, підтримку та вирішення питань.
Оберіть відповідну для себе інфраструктуру й не будьте замкнені в одній інфраструктурі як послузі (IaaS) для управління даними або системами.
Доповнюйте, розширюйте й інтегруйте з будь-яким іншим рішенням (від SAP, партнерів чи сторонніх розробників) і використовуйте модель даних SAP Business Technology Platform та послуги, щоб усе це поєднати разом. 
Будьте більш гнучкими не тільки на крайніх межах вашого бізнесу, але й глибоко в його основі, за допомогою SAP S/4HANA Cloud.
Консьєрж-сервіс: ми з вами на кожному кроці вашої подорожі до інтелектуального підприємства.
Визначте найкраще місце для початку, проаналізувавши ефективність ваших процесів та порівнявши їх з галузевими стандартами, щоб отримати спеціальні рекомендації, де варто сфокусуватись насамперед.
Отримайте повну підтримку під час переходу з поточного середовища ERP за допомогою спеціального навчання та інструментів SAP Services.
Скористайтеся екосистемою з понад 22 000 партнерів, щоб отримати необхідну додаткову підтримку. 
Покращуйте економію, швидкість та ухвалення рішень у межах усієї компанії, прибираючи розріненість й інтегруючи дані, інтелектуальні технології та ERP на одній платформі з однією моделлю даних.
RISE with SAP дає клієнтам змогу швидше усвідомити цінність своїх інвестицій, зменшивши загальну вартість до 20% протягом п’яти років з SAP S/4HANA Private Cloud Edition порівняно з традиційним розгортанням ERP.*
Source: * Скорочення TCO та терміни є змодельованими оцінками на основі даних, які надали опитані компанії та були взяті з таких досліджень IDC: ECC and SAP S/4HANA TCO study (Nov. 2020) та IDC SAP S/4HANA Business Value Study (March 2020). Графіки й оцінки призначені лише для ілюстративних цілей, і SAP не дає жодних гарантій щодо фактичних результатів.
Contact Form